281 apartments for sale in Kuala Lumpur

order by
apartment keramat kuala lumpur

Kelumpuk Teratai WalkUp Flat AU3 KeramatSetiawangsa...

Kuala Lumpur
Kelumpuk Teratai WalkUp Flat AU3 KeramatSetiawangsa... View photo

Kuala Lumpur

...Kelumpuk Teratai WalkUp Flat AU3 KeramatSetiawangsa Fully Fu...

MYR 170,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 51 m²
  • 3,333 MYR/m²

PKNS Apartment AU3 Keramat Ulu Klang

Kuala Lumpur
PKNS Apartment AU3 Keramat Ulu Klang View photo

Kuala Lumpur

...WTSPKNS Apartment AU3 Keramat Ulu Klang Ampang Low Cost Apa...

MYR 160,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 51 m²
  • 3,137 MYR/m²

Level 2 Kelumpuk Teratai AU3 Setiawangsa Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Level 2 Kelumpuk Teratai AU3 Setiawangsa Kuala Lumpur View photo

Kuala Lumpur

...Want To Sell WTSKelumpuk Teratai AU3 Setiawangsa Kuala Lumpu...

MYR 185,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 51 m²
  • 3,627 MYR/m²

Pangsapuri Bukit Baru Keramat Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Pangsapuri Bukit Baru Keramat Kuala Lumpur View photo

Kuala Lumpur

...Pangsapuri Bukit BaruKeramat Kuala LumpurDetail Size 700sqf...

MYR 235,000
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms
  • 65 m²
  • 3,615 MYR/m²

Kelumpuk Camar Apartment Affordable Home Near KLCC AU3

Kuala Lumpur
Kelumpuk Camar Apartment Affordable Home Near KLCC AU3 View photo

Kuala Lumpur

...BEST VALUE STARTER HOMEAffordable WalkUp Apartment Strategi...

MYR 180,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 50 m²
  • 3,600 MYR/m²

Full Loan Cashback Newly Paint Flat Apartment Pkns...

Kuala Lumpur
Full Loan Cashback Newly Paint Flat Apartment Pkns... View photo

Kuala Lumpur

WTS Want to SellFull Loan Cash BackNewly Refurbished Flat PK

MYR 165,000
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms
  • 60 m²
  • 2,750 MYR/m²

BOOKING 1KNEGO FREEHOLD Pangsapuri Bukit Baru Keramat

Kuala Lumpur
BOOKING 1KNEGO FREEHOLD Pangsapuri Bukit Baru Keramat View photo

Kuala Lumpur

...CoalistREOPENPangsapuri Bukit Baru Jalan Keramat Hujung Kera...

MYR 225,000
  • 3 rooms
  • 1 bathroom
  • 66 m²
  • 3,409 MYR/m²

Kelumpuk Teratai cantik

Kuala Lumpur
Kelumpuk Teratai cantik View photo

Kuala Lumpur

As Salam BismillahRumah Untuk Dijual pasti tak menyesal bel

MYR 180,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 51 m²
  • 3,529 MYR/m²

Below Market Apartment For Sale Near DUKE At Kelumpuk...

Kuala Lumpur
Below Market Apartment For Sale Near DUKE At Kelumpuk... View photo

Kuala Lumpur

...FarahKelumpukTerataiAU3Below Market Apartment For Sale Near...

MYR 178,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 51 m²
  • 3,490 MYR/m²

Kampung Datuk Keramat

Kuala Lumpur
Kampung Datuk Keramat View photo

Kuala Lumpur Map

...Sesuai Untuk Pelaburan atau Tinggal Sendiri Apartment AU3 Keramat Kuala Lumput Untuk DIJUAL...

MYR 180,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 51 m²
  • 3,529 MYR/m²

HIGH FLOOR Apartment Pangsapuri Murni Near LRT Dato Keramat

Kuala Lumpur
HIGH FLOOR Apartment Pangsapuri Murni Near LRT Dato Keramat View photo

Kuala Lumpur

Aizat 0192204103Aizat 0192204103Aizat 0192204103 FOR SALE P

MYR 280,000
  • 3 rooms
  • 1 bathroom
  • 73 m²
  • 3,835 MYR/m²

Kelumpuk Teratai Keramat 0 Deposit Good Condition Full...

Kuala Lumpur
Kelumpuk Teratai Keramat 0 Deposit Good Condition Full... View photo

Kuala Lumpur

Zero Downpayment 100 Loan Scheme Rumah Pertamaku0 Downpaymen

MYR 179,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 51 m²
  • 3,509 MYR/m²

Pangsa Murni Titiwangsa Keramat Jaya 2 Persiaran Gurney KL

Kuala Lumpur
Pangsa Murni Titiwangsa Keramat Jaya 2 Persiaran Gurney KL View photo

Kuala Lumpur

...Type ApartmentLevel 9Build 7966 SqftLeaseholdBumi lot3 bili...

MYR 280,000
  • 3 rooms
  • 1 bathroom
  • 73 m²
  • 3,835 MYR/m²

Pangsapuri Bukit Baru Dah Renovate Jadi 4 Bilik

Kuala Lumpur
Pangsapuri Bukit Baru Dah Renovate Jadi 4 Bilik View photo

Kuala Lumpur

...Pangsapuri Bukit Baru Jalan Keramat Hujung KeramatAsking Pri...

MYR 245,000
  • 4 rooms
  • 2 bathrooms
  • 66 m²
  • 3,712 MYR/m²

Apartment Pangsamurni Keramat

Kuala Lumpur
Apartment Pangsamurni Keramat View photo

Kuala Lumpur

...Apartment Pangsamurni KeramatType ApartmentLevel 9Build 796...

MYR 280,000
  • 3 rooms
  • 1 bathroom
  • 74 m²
  • 3,783 MYR/m²

38 Bawah Harga Pasaran Apartment Kenanga Sari Di KL

Kuala Lumpur
38 Bawah Harga Pasaran Apartment Kenanga Sari Di KL View photo

Kuala Lumpur

38 Bawah Harga PasaranUnit No A61 Block A Kenanga Sari Jalan

MYR 153,600
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms
  • 64 m²
  • 2,400 MYR/m²

STRATEGIK LOCATION Pangsa Murni Titiwangsa Keramat Jaya 2 KL

Kuala Lumpur
STRATEGIK LOCATION Pangsa Murni Titiwangsa Keramat Jaya 2 KL View photo

Kuala Lumpur

...Pangsa Murni Titiwangsa Keramat Jaya 2 Off Persiaran Gurney...

MYR 300,000
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms
  • 74 m²
  • 4,054 MYR/m²

Pangsapuri Bukit Baru Jalan Keramat Kuala Lumpur Partly...

Kuala Lumpur
Pangsapuri Bukit Baru Jalan Keramat Kuala Lumpur Partly... View photo

Kuala Lumpur

...Pangsapuri Bukit Baru Jalan Keramat Kuala LumpurAsking Price...

MYR 250,000
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms
  • 66 m²
  • 3,787 MYR/m²

For Sale Pangsapuri Andika Taman Setiawangsa KL

Kuala Lumpur
For Sale Pangsapuri Andika Taman Setiawangsa KL View photo

Kuala Lumpur

For Sale Pangsapuri Andika Taman Setiawangsa KLASKING PRICE

MYR 240,000
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms
  • 61 m²
  • 3,934 MYR/m²

For Sale Taman Setiawangsa Persiaran Setiawangsa KL

Kuala Lumpur
For Sale Taman Setiawangsa Persiaran Setiawangsa KL View photo

Kuala Lumpur

10 minutes to city centre klccNear amenities school aeon ro

MYR 240,000
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms
  • 61 m²
  • 3,934 MYR/m²

Strategik Tgkt 2 Kelumpuk Teratai AU3 dekat AEON...

Kuala Lumpur
Strategik Tgkt 2 Kelumpuk Teratai AU3 dekat AEON... View photo

Kuala Lumpur

Lokasi strategik berdekatan banyak kemudahan dan access hari

MYR 175,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 51 m²
  • 3,431 MYR/m²

Below Market Apartment Menara Merak Kayangan AU 3 Taman...

Kuala Lumpur
Below Market Apartment Menara Merak Kayangan AU 3 Taman... View photo

Kuala Lumpur

...Apartment Menara Merak Kayangan AU 3 Taman Keramat RENOVATE...

MYR 299,000
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms
  • 81 m²
  • 3,691 MYR/m²

TING 5 LOW DEPO DEPangsamurni Titiwangsa Jln Gurney...

Kuala Lumpur
TING 5 LOW DEPO DEPangsamurni Titiwangsa Jln Gurney... View photo

Kuala Lumpur

FOR SALETINGKAT 5 Pangsamurni Titiwangsa Jalan Gurney Kerama

MYR 325,000
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms
  • 74 m²
  • 4,391 MYR/m²

GROUNDFLOOR HOT UNIT Mahsuri Apartment Setiawangsa KL

Kuala Lumpur
GROUNDFLOOR HOT UNIT Mahsuri Apartment Setiawangsa KL View photo

Kuala Lumpur

...Ground Floor Mahsuri Apartment Setiawangsa KLDetails Apartme...

MYR 380,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 76 m²
  • 5,000 MYR/m²

Ground Floor Mahsuri Apartment Setiawangsa KL

Kuala Lumpur
Ground Floor Mahsuri Apartment Setiawangsa KL View photo

Kuala Lumpur

...Ground Floor Mahsuri Apartment Setiawangsa KLDetails Apartme...

MYR 380,000
  • 2 rooms
  • 1 bathroom
  • 76 m²
  • 5,000 MYR/m²
  • <<
  • <
  • >